На одному з напрямків у Харківщини вдалося евакуювати з окупації майже 6 тисяч людей

Як повідомив начальник ХОВА, на одному з напрямків у Харківській області вдалося евакуювати з окупації майже 6 тисяч людей.

За його словами, евакуація відбувається щотижня.

“Ця евакуація в нас продовжується. Я спеціально не називаю напрямок з міркувань безпеки. А люди дійсно хочуть виїхати з тимчасово окупованих територій та повернутися до міст, підконтрольних Україні”, – сказав Олег Синєгубов в інтерв’ю РБК-Україна.

Також він зуважив, що раніше проводилася евакуація з міст Лозова і Барвінкове. В інших населених пунктах немає організованої та офіційної масової евакуації.

Зокрема, зараз немає підстав для масової організованої евакуації з Харкова.

“Підстави – це небезпека вторгнення ворога до міста Харкова або окупація міста. Нинішня воєнна обстановка дозволяє говорити про те, що такої необхідності в нас зараз немає”, – підкреслив Олег Синєгубов.

За його даними, наразі в Харкові уже є приблизно половина населення від того, яке перебувало до 24 лютого. Це 700-800 тисяч людей. До початку ескалації війни у Харкові проживало орієнтовно 1,5 мільйона мешканців.

Начальник ОВА наголосив, що перебувати на вулицях міста Харкова ще небезпечно. Обов’язково слід дослухатися до сигналів повітряної та ракетної загрози.