На смартфонах Android з 11 травня буде вимкнено функцію запису телефонних дзвінків

Google вводить додаткові обмеження для інших програм для запису дзвінків на смартфонах Android. З 11 травня розробники програм не зможуть пропонувати функцію запису дзвінків через сторонні програми. Це означає, що якщо ви використовуєте смартфон без вбудованого реєстратора дзвінків, він не дозволить вам записувати дзвінки з 11 травня до якого залишилося всього кілька тижнів.

Google офіційно не говорив про цю розробку, але вважається, що розробники вже знають про зміни, що вносяться за лаштунками.

Google закриває доступ до свого API спеціальних можливостей для запису дзвінків, а це означає, що всі сторонні програми втрачають свою основну функціональність.

Чесно кажучи, Google вже кілька років вживає заходів проти запису дзвінків. Це почалося з версії Android 10, коли Google заявив, що функція запису дзвінків не буде доступна для користувачів у рамках своєї стратегії конфіденційності та безпеки.

З тих пір Google дозволив бекдор для таких програм через доступність API, який не буде доступний з 11 травня. Google прагнув усунути юридичні проблеми, з якими може зіткнутися, пропонуючи запис дзвінків у країнах, де така практика вважається незаконною.

Отже, що відбувається з тими, хто хоче записувати дзвінки з різних причин? Google каже, що будь-яка програма для запису викликів, попередньо завантажена виробником на смартфон, зможе працювати без будь-яких проблем і для роботи йому знадобиться спеціальний дозвіл.

Крім того, у вас є кілька брендів, таких як Xiaomi, Samsung, OnePlus та Oppo, які пропонують вбудовану функцію запису викликів, яка продовжуватиме працювати навіть після 11 травня. Що стосується сторонніх додатків, встановлених пізніше, від наступного місяця ці додатки втратять доступ до дозволів і, таким чином, взагалі перестануть працювати.

Цілком можливо, що Google може повідомити цим розробникам додатків про зміни і попросити їх видалити відповідні програми до закінчення останнього терміну.