На яке таксі можна покластися: огляд роботи служби Opti

Не завжди є змога скористуватися суспільним транспортом, коли треба переїхати з одного місця до іншого. Може заважати безліч факторів: декілька великих валіз, пересадки з ними, не підходящий час слідування автобусу тощо. На допомогу приходить таксі. І якщо воно від сучасної компанії, то поїздка буде в задоволення.

Обрати службу таксі в Україні не проблема. Але не всі працюють в містах зі стресовою атмосферою. Цього не скажеш про компанію Opti – службу таксі, яка приймає замовлення на сайті https://opti.global/kharkiv. Працює в цей нелегкий час для країни навіть в Харкові та надає послуги:

  • трансферу;
  • класичного перевезення пасажирів;
  • доставки товарів з магазинів;
  • перевезення тварин тощо.

Комфорт, швидкість, безпечність та пунктуальність – саме так можна охарактеризувати таксі Opti. І це не лозунг на папері, а дійсність. Кожен робітник: водій, оператор, менеджер дотримується необхідних правил, щоб відповідати устоям сервісу.

Що чекають і що отримують водії таксі

Працювати водієм може не кожний. Треба вміти ввічливо спілкуватися з людьми, знаходити компроміси в конфліктних ситуаціях. При цьому встигати брати нові замовлення, щоб заробляти гроші для своєї родини.

Служба таксі Opti розуміє не тільки рутину, з якою стикається кожен водій, а й нові перепони нашого часу:

  • нестача палива;
  • черги на АЗС;
  • нові шляхи об’їзд особливо небезпечних зон міста Харків тощо.

Ще можна додати комендантську годину, до якої треба встигнути відвести пасажира, та й самому повернутися додому. Чи постійні коливання цін на паливо, що кожен день робить просто неможливим якесь прогнозування прибутку.

Усі питання беруться до уваги, що робить працю водіїв комфортною. Наприклад, оператор не буде давати водію замовлення в вечірні години далеко від його дому. А в сповіщенні замовнику обов’язково буде вказаний час з запасом на об’їзди чи черги за бензином.

Головне те, що навіть у воєнні часи є служба таксі, як працює та надає роботу водіям. Тим паче, що вона ще й рахується з їх інтересами.

Сервіс для пасажирів

Те, що в воєнні часи людині важно замовити таксі – це не тайна. І те, що оплатити його треба вже зовсім не по тім цінам, що були до 24 лютого. Але є перевізники, які не стали чекати чогось у майбутньому, а швидко перебудувалися на нові реалії.

Служба таксі Opti продовжує нарощувати автопарк та брати на роботу працівників. Тому може запропонувати:

  • оптимальні ціни, тому що заробляють на кількості замовників, тобто нікому не відмовляють та кожному бажаючому подають до під’їзду машину;
  • швидкий пошук водія, тому що кількість служб таксі в місті зменшилася, а водії залишилися та готові працювати;
  • велика кількість різних автомобілів та є змога обрати не тільки легковий, а й автобус. 

Будь-яка служба таксі в змозі зробити перевезення в кордонах одного міста та прилеглої області. Компанія Opti робить трішки більше: доставляє від Харкова до кордону Польщі.

Єдиний недолік виклику таксі наразі – це неможливість приїхати вночі. Усі водії суворо дотримуються комендантської години. Але ж саме це потрібно для збереження не тільки життя водія, а й замовника.