Найкращі ідеї ігор, щоб розважити ваших дітей

Якщо у вас є малюк або маленька дитина, швидше за все, рівень їхньої енергії зашкалює. Зайняти дітей може бути проблемою. Спойлер: дітям потрібні речі, щоб розважати їх упродовж дня.

Останнє, що вам потрібно, це те, що їм нудно або вони проводять годинник і годинник перед екраном. Натомість весело змішувати речі із захоплюючими діями, які їх хвилюють.

Звичайно, якщо ви можете зробити ці заняття ще й освітніми, це безпрограшний сценарій. Тож з чого слід почати?

1. Лизун або слайм

Подивимося правді у вічі — діти люблять усе, що виглядає непривабливо. Лизун або слайм останніми роками стали величезним трендом. Діти люблять возитися з речами та навіть приклеювати їх до речей.

Звичайно, ви можете купити готовий слиз у безлічі магазинів, але чому б не зробити ще один крок уперед? Якщо у вас є трохи часу, ви можете зробити лізун будинку з підручних засобів. Це може бути одним із найкращих брудних ігрових занять для маленьких дітей.

Спочатку зберіть основні інгредієнти. Одна з найпростіших сумішей включає шкільний клей та пральний порошок. Коли ви використовували ці дві речі як основа, ви можете почати робити свій лизун або слайм унікальним. Наприклад, ви можете використовувати харчовий барвник, щоб надати йому певний відтінок, або навіть додати трохи блискіток для надання пікантності.

Якщо ви зробите слайм, обов’язково спостерігайте за своїми дітьми, коли вони з нею грають. Останнє, що ви хочете, це щоб вони спробували з’їсти цю штуку або їм потрібно було видалити слиз зі свого волосся! Рекомендується постійно перебувати під наглядом батьків, особливо якщо ваші малюки мають звичку гризти речі.

2. Зефірний живопис

Чи готові до творчості? Ось одне із найпростіших занять для дітей у дощовий день. Малювання зефіру ідеально підходить для дітей віком від трьох до семи років і є чудовим завданням. Перш ніж приступити до цієї брудної ігрової ідеї, вам знадобляться:

 • Пакетик зефіру (бажано несвіжого!)
 • Коробка з фарбою
 • Папір
 • Вода
 • Газета

Перш ніж дозволити своїм дітям божеволіти від фарби, ви захочете захистити свої домашні меблі. Використовуйте газету, щоб покрити область, яку ви плануєте використовувати, наприклад, підлогу або стіл. Таким чином, ви можете бути впевнені, що надалі буде менше безладу, який потрібно буде прибрати.

Коли ви це зробите, відкрийте пакет із зефіром і розкладіть їх. Налийте трохи води в неглибоку миску і дайте кожній дитині по паперу. Скажіть їм використовувати зефір для малювання, зануривши його у воду, а потім у фарбу.

Ви можете ставити завдання та просити своїх дітей створювати зображення динозаврів, плюшевих ведмедиків або навіть просто хмар. Вибір за вами. Ви навіть можете влаштувати змагання та сказати, що оцінюватимете фотографії, коли вони будуть готові. Легко!

Порада для професіоналів: використовуйте інші види їжі для цього заняття! Наприклад, ви можете використовувати сирі спагетті та клей, щоб зробити фігури на папері.

3. Гра з піском

Не турбуйтеся, якщо ви живете далеко від пляжу! Вам не потрібно стрибати в поїзд, літак або автомобіль, щоб подивитися, як діти грають з піском. Якщо ви купите деякі з цих речей, ви зможете влаштувати веселі ігри та заняття для своїх дітей.

Один із найпростіших способів використовувати пісок у брудній грі – використовувати піднос для брудної гри. Просто візьміть коробку або неглибокий лоток і насипте пісок. Коли ви це зробите, наступним кроком буде пошук предметів домашнього побуту, з якими діти зможуть грати. Добре працюють такі:

 • Підставки для яєць
 • Чайні чашки
 • Ложки

Дайте своїм дітям усе вищезгадане і дайте їм пограти в піску. Заохочуйте їх бути якомога творчішими. Наприклад, ваші діти можуть захотіти зробити міні-замки з піску, використовуючи підставки для яєць або навіть просто перемістити пісок по лотку за допомогою ложок. Це залежить від них!

Порада: якщо ваші діти будують фігури з піску, чому б не додати до суміші трохи води? Це означає, що пісок склеюватиметься і зберігатиме свою форму.

4. Малюємо автомобілями

Біп, біп! Ось одна з найкращих ідей гри у перші роки. Якщо у вас завалялися старі іграшкові машинки (бажано з товстими шинами!), Ось гра, яка сподобається вашим дітям. Щоб підготуватися до цього швидкого та легкого заняття, вам знадобиться таке:

 • Іграшкові машинки
 • Великі шматки паперу
 • Газета
 • Фарби
 • Пластина
 • Вода

Знову ж таки, вам потрібно постелити газету на поверхню, яку ви плануєте використати. Це означає, що буде менше безладу, коли ваші діти виявлятимуть творчий підхід до цього заняття.

Коли ви зробите це, розмажте фарби на великій тарілці. Дайте кожному з ваших дітей великий аркуш паперу та скажіть їм, щоб вони почали. Їм потрібно провести колесами машини по фарбі, а потім по паперу, щоб вийшли різні візерунки та форми.

Порада: шукайте іграшкові машинки з малюнками на колесах. Використання різних текстур та стилів дозволить вашим дітям створювати справді цікаві витвори мистецтва.

5. Різнокольорова желейна гра

Желе завжди буде веселощами для дітей! Якщо ви коли-небудь бачили, як ваші малюки грають зі своїм десертом, ось одна із найцікавіших ідей брудної гри для них.

Почніть із приготування желе в домашніх умовах. Ви можете використовувати кілька готових пакетів або просто трохи води та смужки желатину. Вибір за вами. Або купіть кілька різних смаків желе для цієї веселої гри, або використовуйте харчовий барвник, щоб надати йому різні відтінки.

Коли желе застигне, час грати. Створіть безладний ігровий стіл з безліччю мисок із желе. (Підказка: ви можете спочатку постелити водонепроникну скатертину!)

Після того, як ви зробили все вищезгадане, настав час дозволити вашим дітям божеволіти. Запропонуйте їм пограти з желе та відчути його консистенцію між долонями. Ви навіть можете увійти туди першим та показати своїм дітям, як це робиться.

Порада від професіонала: це одна з найкращих їстівних іграшок для дітей. Ваші діти можуть захотіти пограти зі своєю їжею, а потім теж з’їсти її. Пам’ятаєте, тут можна все!

6. Мистецтво крему для гоління

Візьміть пляшку крему для гоління для цієї останньої брудної ігрової ідеї, яка підходить для дітей віком від семи років та старших. Ця гра дуже проста. Все, що потрібно зробити вашим дітям, це намалювати кремом для гоління малюнок на вікні або, якщо хочете, на стіні ванної кімнати.

Звичайно, вам потрібно постійно контролювати цю діяльність. Проявіть творчий підхід та покажіть своїм малюкам, як це робиться. Наприклад, ви можете почати з того, що за допомогою крему намалюєте на стіні величезний смайлик. Потім запитайте своїх дітей, чи можуть вони копіювати те, що ви зробили!

Знайти найкращі ідеї брудних ігор для ваших дітей не має бути складно. Іноді вся річ у нестандартному мисленні — буквально. Чому б не спробувати деякі з цих ігор та занять для себе? Ви ніколи не знаєте, ви можете просто виявити, що ваші діти люблять їх.