Найважча ніч на Харківщині: Росія здійснила жорстокі обстріли

Пошкоджені будинки, є загиблі і постраждалі

За минулу ніч і початок дня росіяни обстріляли Харківщину з важкого озброєння. Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС зробили 31 виїзд. Вони гасили пожежі. розбирали і продовжують розбирати завали, а також були виїзди для надання допомоги населенню і іншим службам. 

Про це пише пресслужба ДСНС Харківщини, повідомляють Дані-Інфо.

Через обстріли російських окупантів рятувальники зафіксували і загасили пожежі у Ізюмському (2), Чугуївському (1) та Харківському (1) районах області, а також Холодногірському (1) та Салтівському (1) районах Харкова. 

Також ворог вночі завдав ударів ракетами по декільком районам Харкова та області. В результаті цього були зруйновані та пошкоджені житлові будинки та цивільна інфраструктура, гуртожиток. пожежа виникла на площі 4 тисячі квадратних метрів – у будинку культури Холодногірського району Харкова, а також у триповерховому житловому будинку Салтівськомуго району міста Харкова. В результаті руйнувань 7 осіб загинули, ще 17 отримали поранення та були госпіталізовані. 

У місті Красноград Харківської області обстрілами були зруйновані 3 житлових будинки, ще 12 будинків пошкоджені. Тут загиблими вважаються 2 особи, 3 людей вдалося врятувати. 

У Слобідському районі Харкова через обстріл зруйнована будівля гуртожитку. В результаті цього загинула 1 особа. 8 людей, з яких 2 дітей вдалося врятувати.