Наслідки жахливих дій окупантів в Чугуєві

Олег Синєгубов разом із місцевою владою оглянули наслідки жахливих дій окупантів.

Про це повідомляє ХОДА , інформує «Дані-Інфо».

Чугуїв потерпав від атак російських окупантів з перших днів повномасштабної війни – 24 лютого тут загинула перша дитина.

«У Чугуєві зруйновано або пошкоджено більше 40 багатоквартирних будинків та більше 300 помешкань приватного сектору. Зруйновані заклади освіти, культури, мости, пошкоджена дамба на Печенізькому водосховищі», – повідомив керівник області.

Наразі до громади та Чугуєва повертаються люди, які виїхали в перші тижні війни. За словами місцевої влади комунальники вже відновили електропостачання для більш ніж 5 тисяч жителів селища Малинівка. У селі Кам’яна Яруга, де проживає більше 2 тисяч людей, відновлено газопостачання. Електроживлення деяких населених пунктів тимчасово забезпечують генераторами.

Також Олег Синєгубов повідомив, що у районі функціонує гуманітарний хаб, куди доставили десятки тонн вантажів із продуктами харчування та найнеобхіднішим.

Наслідки жахливих дій окупантів в Чугуєві

«Попереду ще дуже багато викликів, але настрій бойовий, разом – відбудуємо. Дякую міській голові, районній владі за стійкість та роботу на благо громади!», – запевнив мешканців громади голова Харківської ОВА.