У школи на Харківщині завозять неякісні продукти харчування (фото)

   

У школи м. Куп’янська на Харківщині завезли неякісні продукти харчування (непридатну до вживання курятину та гнилу картоплю), міська рада направила претензії постачальникам і відправила м’ясну продукцію на експертизу до Держпродспоживслужби.

Про це повідомляє пресслужба Куп’янської міської ради.

«25 січня до закладів загальної середньої та дошкільної освіти м. Куп’янська в рамках угод, укладених із суб’єктами господарювання за результатам публічних торгів, були поставлені тушки курей охолоджених та картопля. Частина завезеного товару не відповідала умовам предмету закупівлі. Після отримання інформації із закладів освіти про надходження неякісної продукції та продукції без відповідної підтверджуючої супровідної документації відділом освіти вранці 26 січня направлено листи-претензії постачальникам зазначених продуктів з вимогою дотримання договірних зобов’язань», – йдеться у повідомленні.

У міськраді додали, що комісія відділу освіти спільно з фахівцями Куп’янського районного управління Держпродспоживслужби в Харківській області провела забір курятини, склали акт, і 27 січня продукцію відправили для проведення відповідного аналізу.

«Ми провели відповідну роботу з постачальниками, написали претензійні листи, акти повернення продукції. Ці неякісні продукти харчування будуть повернені, постачальники зобов’язалися їх забрати», – повідомила керівник відділу освіти Світлана Чуб.

У відділі комунікації поліції Харківщини повідомили, що за фактом постачання неякісних продуктів відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів).