Окупанти продовжують тактику терору по відношенню до населення Харківщини

Ворог продовжує обстріл із РСЗВ та артилерії житлових районів Харкова. Постраждали П’ятихатки, селище Жуковського, Салтівка, Північна Салтівка.

Про це повідомляє ХОДА , інформує «Дані-Інфо».

Незважаючи на те, що наші Збройні Сили відтіснили ворога від міста на північному напрямку, ворог й далі тероризує населення, обстрілюючи цивільних. Ці удари не є прицільними, тож окупант вражає житлові масиви, тим самим завдаючи шкоди саме населенню.

«Вже зранку були обстріли Північної Салтівки. Наразі поки тихо, однак ці обстріли абсолютно хаотичні і може «прилетіти» в будь-який район, до будь-якого подвір’я, на будь-який дитячий майданчик. Тому знаходитися на вулицях без нагальної потреби є вкрай небезпечно», – сказав керівник Харківщини.

По області також від ворожих обстрілів знову постраждали населені пункти. Це знову Дергачі та Лозова. Є поранений 11-річний хлопчик, в місті Лозова одна людина загинула.

«Постійно працюємо над відновленням критичної інфраструктури – намагаємося максимально подати електроенергію і газопостачання до населених пунктів. Наприклад, вчора на території Дергачівської громади було пошкоджено магістральний газопровід й близько 100 тис. абонентів залишилося без газопостачання. Найближчим часом ми цю аварію ліквідуємо», – повідомив Олег Синєгубов.

Найгарячішою точкою Харківщини залишається Ізюмський напрямок. Там ворог постійно намагається атакувати позиції наших ЗСУ зокрема, під містом Барвінкове, але несе значних втрат.

Крім того, вчора ворог намагався атакувати позиції ЗСУ по Вовчанському напрямку – так само ворог зазнав поразки.

«Ми чітко розуміємо, якими силами володіє ворог і як він пересувається. Наразі весь масив ворожої техніки йде через Вовчанський та Куп’янський напрямок саме до Ізюму, щоб збільшити свою присутність на Луганській та Донецькій територіях. Однак ми готові до розвитку будь-яких подій на всіх цих напрямках», – підкреслив голова Харківської ОВА.