Особливості нікотинових павучів

Куріння сигарет в сучасному світі має багато альтернатив і сьогодні доступний широкий вибір варіантів споживання нікотину. Новий продукт VELO dancor.sumy.ua дозволяє зробити це максимально комфортно і абсолютно без диму. Враховуючи більший рівень інформованості та розвиток сучасних технологій, сьогодні люди все частіше переходять на альтернативні методи вживання нікотину.

Особливості нікотинових павучів

VELO можна використовувати, не створюючи незручностей для оточуючих, де завгодно і коли завгодно. Споживач кладе білий павуч під губу, і нікотин вбирається через ясна, пропонуючи споживачам зручний, непомітний і, на думку БАТ, менш ризикований спосіб споживання нікотину в порівнянні з курінням.

VELO не містить тютюну. Він виготовлений у Швеції з високоякісних інгредієнтів, включаючи евкаліптові та соснові волокна, нікотин фармацевтичної якості, воду, ароматизатори та підсолоджувачі.

VELO пропонує дорослим курцям і споживачам нікотину альтернативний спосіб вживання нікотину без диму, запаху або клопоту, пов’язаних з багатьма іншими тютюновими виробами і нікотиновими продуктами.

Переваги нікотинових павучів

На сьогоднішній день величезна кількість курців переходять на нікотинові павучі. Такому вибору сприяють наступні переваги:

  • Ідеальна форма нікотину. Для використання VELO досить розмістити павуч між верхньою губою і яснами, що дозволить відчувати дію нікотину протягом 30 хвилин.
  • Широкий асортимент вибору смаків. Крім класичних м’ятних і ягідних смаків нещодавно стала доступна нова літня лінійка VELO Tropic Breeze зі смаком тропічних фруктів, яка дозволяє відчути нотки манго, ананаса, маракуї або мандарина. Ароматизатори дозволяють зробити споживання нікотину ще більш приємним і надають вам можливість експериментувати зі смаками, не зупиняючись на одному виборі.
  • Ключова перевага VELO-можливість споживати нікотин де завгодно і коли завгодно.
  • Інтенсивний насичений смак і запатентована формула VELO забезпечать рівномірне насичення нікотином навіть від одного павуча, що дозволить не вдаватися до куріння щогодини. Або навіть рідше.
  • Важливим аргументом на підтвердження унікальності VELO є те, що сьогодні ви не знайдете аналогів цього продукту, офіційно представленого в Україні.

Ключова перевага VELO – можливість споживати нікотин де завгодно і коли завгодно. Запатентована формула VELO забезпечить кардинально інший досвід для вас, а поступове вивільнення нікотину дозволить вам перейти на якісну альтернативу отримання нікотинового насичення.