Перелік доріг на Харківщині, які відремонтують в 2021

Харківська область в 2021 році отримає 755 млн грн на ремонт та будівництво доріг.
Кабінет міністрів на засіданні 17 лютого затвердив перелік доріг, які будуватимуть чи ремонтуватимуть в 2021 році, у тому числі на території Харківської області, повідомив у своєму Telegram нардеп Олексій Гончаренко.
За його даними, на будівництво та ремонт доріг планують витратити 31,030 млрд грн. У тому числі Харківська область має отримати 755,056 млн грн, з яких на поточний середній ремонт доріг – 672,756 млн грн.
Так, у 2021 році планують побудувати транспорту розв’язку на 462 км автомобільної дороги Київ – Харків – Довжанський. До списку об’єктів, на яких запланована реконструкція, увійшли: міст на 46 км траси Харків – Вовчанськ – Чугунівка; шляхопровід на 11 км дороги Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта; різні ділянки траси М-03 Київ – Харків – Довжанський.
Капітально відремонтувати планують ділянки траси Київ – Харків – Довжанський, Суми – Краснопілля – Богодухів, Сахновщина – Ізюм – Куп’янськ, Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, шляхопровід на 18 км траси Харків – Ялта та шляхопровід на 553 км Київ – Харків. У постанові Кабінету міністрів зазначено, що видатки за бюджетною програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” передбачені за рахунок коштів державного дорожнього фонду у загальній сумі 31,030 млрд грн, з яких 23,320 млрд грн будуть спрямовані на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування державного значення.