На Харківщині поліцейські розшукали неповнолітню дівчину, яка не повернулася додому

   

30 січня до Чугуївського районного управління поліції звернулася мешканка селища Чкаловське. Жінка розповіла, що її 15-річна донька вдень пішла в амбулаторію і не повернулася додому. Телефон дівчини був вимкнений і батьки навіть не уявляли, де вона може бути. Крім того, заявниця зазначила, що намагалася розшукати дівчину самостійно. Але їй це не вдалось і вона вирішила звернутись до поліції.

Поліцейські відразу почали пошуки неповнолітньої. Вони встановили коло друзів дівчини та з ким вона спілкувалась напередодні зникнення. Поліцейські офіцери громади з обслуговування Чкаловської ОТГ Чугуївського району Олександр Настенко та Роман Ковальов з’ясували, що останнім часом дівчина товаришувала з хлопцем з села Нова Гнилиця. За місцем його мешкання поліцейські й виявили дівчину.

Зі школяркою працівники поліції провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому. Відносно батьків буде складений протокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікації поліції Харківської області