Президент України проведе в Харкові виїзне засідання РНБО

Президент Володимир Зеленський сьогодні відвідає Харків з робочим візитом. Виїзне засідання РНБО розпочнеться о 15: 30 і пройде в будівлі Харківської обласної адміністрації. Як повідомляє прес-служба РНБО, конференція з оголошенням прийнятих рішень відбудеться о 17:30.

Крім Президента України, на засідання РНБО зберуться глави СБУ і Нацполіції, народні депутати і міністри. Також очікується приїзд голів рад інших міст, а сам брифінг проведе Секретар Ради нацбезпеки Олексій Данилов.

Основна мета засідання заявлена як інформаційно-політична. В першу чергу Володимир Зеленський збирається розвінчати негатив з боку американських ЗМІ. Очікується заява про те, що в разі вторгнення Росії та окупації Харкова, місто не буде здане агресору. Також Президент України хоче підкреслити, що саме він є організатором територіальної оборони, а не голова об’єднання мерів Віталій Кличко.

Плановий візит Зеленського пов’язаний з можливим російським вторгненням до Харкова. Голова Харківської ОДА Олег Синьогубов зазначив, що до візиту Президента готові.

На засіданні РНБО буде розглянуто закриття телеканалу “НАШ”. З цього приводу власник каналу, Євген Мураєв, зі своїми прихильниками проведе мітинг під стінами адміністрації.

Останній візит до Харкова Президента Зеленського відбувся 6 грудня і присвячувався 30-річчю ВСУ. Тоді на площі Свободи було згадано всі роди військ, найбільш трагічні моменти історії України. Президент приділив особливу увагу останнім рокам війни. Хвилиною мовчання вшанували 26 льотчиків, що розбилися в Чугуєві на Ан-26.