Posted inРозваги

Продовження “Історії іграшок”: що відомо про шосту частину та дату виходу нового мультфільму

Офіційного анонсу від Disney або Pixar щодо виходу “Історії іграшок 6” поки немає, але обговорення можливості продовження вже активно тривають серед творців та акторів.

Том Генкс, відомий як голос ковбоя Вуді понад 30 років, в інтерв’ю Entertainment Weekly зазначив, що готовий повернутися до цієї ролі за умови наявності сильного сценарію. Актор наголосив, що новий фільм має запропонувати глядачам нову цікаву історію, а не лише використовувати популярність бренду.

На даний момент студії Pixar та Disney не підтвердили роботу над шостою частиною мультфільму. Проте фінансовий успіх попередньої частини значно підвищує ймовірність продовження франшизи. Генкс також зауважив, що у майбутньому сучасні технології можуть дозволити відтворення голосу персонажа без його участі, оскільки за роки роботи накопичено великий архів реплік Вуді.

Щодо можливого виходу “Історії іграшок 6”, немає остаточної інформації. Якщо Disney вирішить продовжити франшизу, виробництво повнометражного анімаційного фільму може зайняти кілька років. Поки що це лише предмет обговорень серед шанувальників.

Сюжет шостої частини поки не розкривається, але попередні фільми вже продемонстрували здатність авторів знаходити нові теми для відомих героїв. Історія Вуді, Базза та інших іграшок давно вийшла за межі простих пригод, торкаючись глибших тем, таких як дружба та пошук свого місця у світі.

Якщо сценаристи зможуть знайти нову потужну історію, повернення улюблених персонажів буде можливим. Щодо акторського складу, офіційних заяв ще не робили, але є ймовірність, що Том Генкс та Тім Аллен повернуться до ролей Вуді та Базза у разі збереження традицій попередніх частин. Інформація про український дубляж також не оприлюднена.