Професійний офісний переїзд: коли все відбувається ідеально

Коли в спокійному, налагодженому житті з’являється необхідність здійснити переїзд, це виведе зі стабільної рівноваги навіть саму спокійну людину. По-перше, тривалі збори речей та меблів, по-друге, хочеться з першого разу знайти відповідного та сумлінного виконавця, який не зіпсує чужого майна та запропонує розумну ціну за послугу.

Вибирайте тих, хто давно спеціалізується на цьому профілі діяльності. Наприклад, компанія з вантажних перевезень у Києві «Давай Переїдемо», де шанобливо ставляться до власності замовника. Тут немає плинності персоналу, а це означає, що доведеться мати справу з досвідченими та працелюбними спеціалістами. Подібні компанії є не лише у столиці, а й у інших містах України.

Офісний переїзд: коли кожна година має значення

Швидкий переїзд у компанії важливий із позиції відновлення її продуктивності, адже щодня – це втрачений дохід. Тому слід організувати швидкий збір робочого майна, упаковка документів та демонтаж меблів.

Швидкий переїзд без проблем – це не казка. Можна виконати підготовку до транспортування майна офісу самостійно або підключити до цього спеціалістів, замовивши послугу офісний переїзд «під ключ».

Що можуть профі

1. Акуратно поводитися з технікою. Запакувати всі принтери, сканери, ноутбуки та інше офісне обладнання в коробки, дбайливо скласти в автомобіль, зафіксувати на період транспортування та акуратно вивантажити на новому місці.

2. Перевезти меблі, не пошкодивши її, зберігши всі елементи, що фіксують, фурнітуру. За потреби зібрати на новому місці.

3. Виконати переїзд у будні вихідні у вказаний час, включаючи нічний.

4. Запропонувати вибір відповідного автомобіля, щоб оптимізувати витрати на переїзд.

5. Здійснити переїзд офісу по Києву та області.

Користь, яку отримує клієнт у співпраці з транспортною компанією

·        Замовлення відповідного автомобіля для переїзду та необхідної кількості вантажників (муверів).

·        Прибуття об’єкт без запізнень.

·        Чітке виконання поставленого завдання.

·        Узгоджена робота працівників, що особливо важливо, коли багато майна і воно розуміється на перевезення.

·        Продумане завантаження автомобіля із забезпеченням стаціонарного положення тендітної техніки.

·        Упорядкування маршруту переміщення відповідно до завантаженості доріг. Здатність змінити намічений шлях у разі виникнення перешкод на дорогах.

·        Швидке вивантаження із занесенням привезеного багажу до нового офісу. Вантажники працюють за наявності ліфта та за необхідності піднімати майно вгору на потрібний поверх вручну. Різниця лише в ціні послуги.

·        Розрахунок виконується після того, як робота прийнята та виконана відповідно до домовленостей.

Щоб орієнтовно визначитися із тривалістю переїзду, обговоріть ці моменти з диспетчером транспортної компанії.