Прогноз погоди на місяць в Балаклії

Починаючи з другої декади липня погодні умови всієї Харківській області та Балаклії зокрема, буде формувати теплий малорухливий антициклон «Cornelieke». Тому над регіоном встановиться суха і спекотна погода.

Згідно з прогнозом погоди в Балаклії на місяць, температура повітря буде трохи вище, в порівнянні з останніми роками. Практично до кінця липня, стовпчики термометра в денні години не будуть опускатися нижче + 31 ° C. Середня температура повітря в нічні години складе +20 ° C.

До 28 липня в місті буде сухо і хмарно з проясненнями. 28-29 липня синоптики прогнозують короткочасні дощі, після чого погода буде нестійкою – температура повітря знизиться на 2-3 градуси, місцями очікуються короткочасні дощі, мінлива хмарність.

Прогноз погоди від Погоднік

За даними Погодніка, наступні 30 днів в Балаклії будуть жаркими і сухими. До кінця липня температурні показники будуть дещо вищими за норму на 0,5-1,5 градуса Цельсія. При цьому опадів випаде на 10-30% менше середньостатистичних показників на цей період. Невеликі дощі варто чекати не раніше 28 липня. На початку серпня очікується невелике зниження температурних показників. Середня температура першої декади серпня складе +28 ° C вдень і +17 ° C вночі.

Прогноз погоди надано сайтом Pogodnik.