Posted inНовини Харківської області

Ракетний удар по Харкову: загинув чоловік, є постраждалі

Ракетний удар по Харкову: загинув чоловік, є постраждалі

Вдарили по Харкову: наслідки обстрілу Шевченківського району

Сьогодні, після 14:30, у Харкові пролунали вибухи, які стали результатом удару по Шевченківському району. Внаслідок атаки загинула одна людина, повідомив мер міста Ігор Терехов.

За словами мера Харкова, був зафіксований удар трьома ворожими КАБами по Шевченківському району. Пошкоджено автомобілі та будівлі.

Рекомендуємо

Оновлення на 15:01: кількість постраждалих досягла шести осіб, про це інформував начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За інформацією, яку отримав Ігор Терехов на 14:44, було відомо про чотирьох постраждалих.

Нагадаємо, що минулого тижня Харків зазнав 24 обстрілів. Мер Терехов зазначив, що вибухи було чутно майже у всіх районах міста, зокрема в Холодногірському, Шевченківському, Київському, Основ’янському, Новобаварському, Слобідському, Салтівському та Індустріальному.

Згідно зі статистикою, місто атакували різними типами озброєння, включаючи КАБи, FPV-дрони, безпілотники типу «Італмас», «шахеди» та «Молния». Пошкоджень зазнали житлові будинки, приватний сектор, дороги та цивільна інфраструктура. Загалом постраждали 74 особи, з яких семеро — діти. Загинули троє мешканців, серед яких 15-річний хлопець та дві випускниці ХНМУ.