Рейдерське захоплення землі чи благоустрій Балаклії?

Сьогодні балаклійці, які проходили повз місцевий ринок, не могли не помітити одразу п’ять кіосків, що з’явилися вночі та стоять вздовж тротуару.  По зовнішньому вигляду та надписам в них всі впізнали демонтовані в минулому році павільйони, що належать мережі «Кулиничі».  

Все б нічого, але стоять вони безпосередньо на квіткових клумбах та майданчику, де ще на минулому тижні були урни та лавочки. До речі, останні були заздалегідь зрізані минулими вихідними. Відбувався демонтаж вночі. Хто це зробив, та куди поділося майно ринку невідомо.

Все це дуже схоже на рейдерське захоплення землі в самому центрі міста. Чи хтось щиро вірить в безмежну любов балаклійців до хлібо-булочних виробів ТМ «Кулінічі»?

Як нам відомо, ця ділянка землі є комунальною власністю та належить Балаклійській міській раді. На сесіях питання щодо виділення цієї земельної ділянки будь-кому не розглядалося. Якщо кіоски встановлені всупереч закону, Балаклійській міській раді варто якомога швидше відреагувати на цю подію. Наприклад, як це зробила міська влада Ізюму, де була дуже схожа ситуація, та терміново демонтувати ці споруди. Ця земля належить громаді і тільки члени громади повинні вирішувати, що з нею робити.

 Будемо вас тримати в курсі подальших подій.

Дані Інфо