Балаклійська ЗОШ №1: Відкрито багатофункціональний спортивний майданчик

14.06.2018 року, на базі Балаклійської ЗОШ №1 ім. О. А. Тризни, відкрито багатофункціональний спортивний майданчик загальною площею 1575 м2. Майданчик збудований за новітніми технологіями і пристосований до занять футболом, волейболом та баскетболом у літній час, а також до катання на ковзанах та хокею взимку. Надсучасне покриття з гумової крихти дозволяє використовувати площу спортивного майданчику впродовж усього року.

На базі майданчику будуть проводитися уроки фізичної культури для школярів та секції з літніх і зимових видів спорту.

Під час викриття спортивного майданчика, не менш важливою подією для спортсменів Балаклійщини стало вручення ключів від нового сучасного автобуса «Рута», який придбано за кошти районного бюджету для потреб балаклійських спортсменів.

Ми в свою чергу перевірили цей факт та розповідаємо Вам дорогі наші читачі. КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел», в особі Кравчука Р.Р., відповідно до договору від 03.04.2018 №1 придбало у ТОВ «ВП Автоснаб» автобус загального призначення Рута 22.

Вартість даного автобусу складає 854720,0 грн. Гарантійний термін – 6 місяців або 35 тис.км. Ми перевірили в системі «Prozorro» середню вартість таких автобусів та завищення не встановили.

Браво Ростислав Ростиславович, побільше б нам таких керівників підприємств.

Бажаємо усім спортсменам Балаклійщини досягнути найвищих висот у спорті!

Редакция Дані-інфо