Балаклійські новорічні дива для особливих діточок. Фото

   

Напередодні новорічних та різдвяних свят кожна людина починає вірити в дива. Але особливо їх потребують маленькі діти з особливими освітніми потребами та інвалідністю. Нажаль, наше суспільство дуже рідко звертає увагу на цю категорію діточок. При цьому кожен влаштований для них захід дає їм змогу не лише отримати позитивні емоції, а й в повній мірі відчути себе повноцінним членом того самого суспільства.

Сьогодні, з нагоди Нового року депутат Харківської обласної ради Людмила Петрівна Немикіна, яка вже стала для балаклійських діточок з особливими освітніми потребами та інвалідністю справжньою феєю, разом з засновницею ГО «Чарівні діти» Світланою Яковенко та депутатами Балаклійської міської ради Ольгою Гречкіною, Сергієм Скрипником та Валерієм Поповим влаштували для малечі свято.

Людмила Петрівна та депутати Балаклійської міської ради привітали всіх присутніх з наступаючими святами та побажали, насамперед, здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій, подарували діткам подарунки та солодощі. Після цього всіх запросили до святкового столу.

Також на свято завітали Дід Мороз зі Снігуронькою, які розважили маленьких гостей та подарували їм яскраві емоції та незабутні враження. Малеча була в захваті та віддячила щасливими посмішками,обіймами та радісним спілкуванням.

Організатори свята вкотре довели, що всі діти рівні, та незважаючи на обставини, кожен з них має право на щасливе та повноцінне дитинство. А задача нас дорослих допомогти повірити їм в дива.

Бережіть себе та своїх близьких — Дані Інфо