Балаклійського хліба більше не буде. Зате буде пиво!

   

Проїжджаючи повз Балаклійський хлібозавод, ми вже перестали звертати увагу на жалюгідний стан деяких його будівель, що псували загальний вигляд міста. Але нещодавно, тут з’явилася ремонтна бригада, яка почала проводити роботи з розбирання однієї зі споруд. Невже вони вирішили причепурити одну з центральних вулиць Балаклії чи справа в розширенні виробництва Балаклійського ХПП?

В розмові з представником керівництва Балаклійського ХПП редакції «Дані-Інфо» вдалося дізнатися, що відновлення роботи пекарні та випуск хлібопродукції в Балаклії, підприємство не планує. В зв’язку з пожежею, яка знищила пекарню, підприємство вимушено було припинити даний напрям діяльності. «На ринок з забезпеченням хлібом зайшли інші виробники, які на теперішній час в повному обсязі забезпечують постачання хлібопродукції. Основними споживачами продукції були бюджетні установи, які на даний час мають угоди з іншими постачальниками», — розповіли в Балаклійському ХПП.

Як повідомив керівник відділення в Балаклії,  розбір старої будівлі насправді пов’язаний з підготовкою майданчику для розширення виробництва. Але, що планується побудувати на новому майданчику, наразі від коментарів відмовився.

Разом з тим під час бесіди, представник підприємства розповів про те, що Балаклійське ХПП відкрило пивоварне виробництво та виробляє хмільний напій під торговою маркою BalBeer. Виробнича потужність на сьогоднішній день складає 500 л пива на добу.

Напій виготовляють з якісної натуральної сировини: очищеної питної води, чеського хмелю, солоду та дріжджів, що закуповуються в Німеччині. Процес бродіння триває 18-20 діб. За цей час в пиві відбувається природній процес газації, тому вуглекислий газ додатково не додається.

Продукція BalBeer реалізується в деяких харківських ресторанах. В Балаклії спробувати їх пиво можна в Пекарні №1, що знаходиться напроти ринку.

Тож, Балаклійське ХПП запрошує всіх любителів пінного напою, завітати до Пекарні №1 та спробувати смачне, натуральне пиво власного Балаклійського виробництва.

Дані Інфо