Балаклія може залишитися без нічного освітлення

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) з 1 січня 2019 скасувала нічний тариф на постачання електроенергії для юридичних осіб.

Нічні тарифи на електроенергію для промислових підприємств почали діяти в лютому 2015 року з 23:00 до 7:00.

В місті Балаклія на теперішній час працює 3-х зонний лічильник електроенергії, а саме з денним, вечірнім та нічним режимом обліку. В 2018 році коефіцієнти вартості оплати за електроенергію відповідно складали 1,02 /1,8 /0,25. В середньому вартість за нічний режим була 60 копійок.З 01.01.2019 року в зв’язку з прийнятою постановою НКРЕКП нічний коефіцієнт 0.25 для вуличного освітлення був скасований та вартість за кіловат електроенергії збільшилася майже в 4 рази та на сьогодні складає 2,73 грн. З бюджету міста необхідно буде заплатити замість одного мільйона майже чотири.

З великою ймовірністю світло з нічних вулиць міста в найближчий час може зникнути.

Як поясняють в НКРЕКП, скасування нічного тарифу для юридичних осіб дозволить скоротити перехресне субсидування між різними категоріями споживачів на 3,5 млрд грн. Тобто, субсидії для населення державні чиновники вирішили компенсувати за рахунок місцевих бюджетів.

Як повідомили нам в Балаклійській міській раді, незважаючи на ці сумні нововведення вони спробують прийняти всі заходи, щоб мешканці нашого міста мінімально відчули ці зміни на собі.

Бережіть себе і своїх близьких.

Редакція «Дані-інфо».