Балаклія знову залишилася без бюджетної підтримки

Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

Розмір субвенції складає 2,1 млрд. гривень. Кошти розподілено між бюджетами 806 об’єднаних територіальних громад пропорційно до їх площ та кількості сільського населення з рівною вагою обох цих факторів згідно з статтею 10 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

  

Відповідно до розрахунків найбільший обсяг субвенції у 2019 році отримають об’єднані територіальні громади Житомирської — 175,3 млн. грн., Дніпропетровської — 174 млн. грн., Хмельницької — 145,2 млн. грн., Чернігівської — 134,1 млн. грн. областей.

Наприклад, наші сусіди Чкаловська ОТГ з населенням 2921 осіб та територією 91,7 кв. км отримала 1226 тис. грн. Нововодолазька ОТГ з населенням 16531 осіб та територією 351,63 кв. км отримала 3280,9 тис. грн.

А чи зайві були б кілька мільйонів гривень для нашого бюджету? Слід зауважити, що це вже продовжується четвертий рік поспіль. Нажаль наша рідна Балаклійська земля залишається поза увагою, без хороших доріг, без належної інфраструктури та навіть без басейну та багато, багато іншого.

  

А зараз тільки обіцянки-цяцянки від нашої влади. А можливо ми з вами заслуговуємо тільки латок та ям на дорогах, які з кожним роком їх правління тільки збільшуються, басейну в далекій перспективі та …

Зробимо разом нашу землю краще.

Редакція «Дані-інфо».