Біля Фермерського господарства «Строгого О.Ф.» рейдери почали стріляти по людях, — ВІДЕО

Працівники господарства разом із громадськими активістами, активістами «Національного корпусу», місцевими мешканцями вимагали від тих, хто у силовий спосіб утримують територію підприємства, аби вони пропустили законних власників і забралися геть від того, що їм не належить.

Через якийсь час до господарства під’їхали незрозумілі хлопці у військовій формі, масках, зі зброєю і без якихось розпізнавальних знаків. На мої питання: хто вони, кого представляють, чи мають угоду про надання охоронних послуг, вони відповіли, що все є, покажуть потім і відмовилися далі коментувати. Згодом вони знялися з місця і вирішили заїхати на територію збоку залізничної колії.

Звісно, усі активісти кинулися, аби їм завадити – не допустити посилення рейдерів, які вже знаходяться на підприємстві. І тоді ці невідомі особи почали стріляти по людях. Без перебору. Навіть, по жінках з транспарантами. Лише кілька правоохоронців після того, як почалася стрілянина, побігли на місце події. До речі, спецпризначенці, які були поруч, навіть не відійшли від свого автобусу. Одним з тих поліцейських, хто кинувся на допомогу, був Роман Горбунов – заступник начальника з питань громадської безпеки місцевої поліції. Пораненого його забрала швидка. Як і інших поранених активістів.

Джерело: www.facebook.com