Боротися і шукати, знайти і не здаватися

Ці відомі слова англійського поета Альфреда Теннісона, стали гаслом третього засідання громадської ради м.Балаклія при депутаті Харківської обласної ради Немикіній Л.П.
Засідання розпочалося 16 листопада 2018 року о 12 годині в сесійній залі Балаклійської міської ради, на яке зібралися не байдужі представники громади, що дійсно піклуються за майбутнє рідного, дому, вулиці та міста в цілому.

На засіданні були присутні – депутат Харківської обласної ради Немикіна Л.П., заступник міського голови Будянський М.В., депутати Балаклійської міської ради, активісти та найактивніші представники Балаклійської громади.
громади
Головними питаннями, як і на попередніх засіданнях постали питання щодо самоорганізації населення заради розвитку та покращення умов життя в нашому місті.
На це засідання ініціативною групою були підготовлені, для прийняття депутатами міськради на найближчій сесії, необхідні проекти рішень та положень для створення домових, вуличних та інших комітетів самоорганізації населення. Представлені документи активно обговорювались присутніми. (Ознайомитися із зазначеними документами можливо перейшовши за посиланням. Надати свої пропозиції та зауваження, щодо проектів рішень, можливо в письмовому вигляді до Балаклійської міської ради.) Вразила повна байдужість керівників району та РДА, своєю неприсутністю та відокремленістю, від проблем громади та самоорганізації населення ( ред. Хоча зрозуміло, не вони ж є організаторами цієї ради, а тому і питання громади, які на засіданнях підіймаються, теж вважають не важливими для «їх величності». Бігання та перерізання стрічок, отримання букетів від свого оточення — оце «робота»).


Крім того, заступник Балаклійського міського голови Будянський М.В. повідомив присутніх про робочу поїздку представників міської ради до Нововодолазької ОТГ, яка була створена у 2017 році, а вже у 2018 році збільшила власні надходження в ШІСТЬ разів та посіла ДРУГЕ місце серед об’єднаних територіальних громад по показниках рейтингу спроможності у своїй групі ( більше 15 тис. осіб населення). За рік після створення, ОТГ в Новій Водолазі, для розвитку інфраструктури та благоустрою, було зроблено більше ніж за декілька попередніх років разом узятих. Розвиток Нововодолазької ОТГ вразив представників нашого міста. ( ред. Чому керівники нашого району та РДА так протидіють та заважають створенню Балаклійської ОТГ нам не зрозуміло. Хоча висновки будуть зроблені та час покаже і коли наша громада буде «плигати в останній вагон потяга», та їхати на «твердих стільцях», на відміну м’яких та теплих крісел діючих «царьків», вважаємо навряд ми подякуємо їм за це.)Наша редакція буде продовжувати слідкувати за засіданнями громадської ради та повідомляти про її хід та прийняті рішення громаду Балаклії.

Бережіть себе і свою землю.

Редакція газети «Дані-Інфо».