Увага! Увага!

Шановні мешканці міста Балаклія та Балаклійського району! Нашою креативною командою започатковано медійний проект Дані-Медіа, до якого входять сайт Дані-інфо та рекламно-інформаційна газета «Дані-інфо».

Напередодні Дня святого Миколая та новорічних свят нами запущено новий, цікавий проект, а саме «ріднесеньке» радіо нашого міста Балаклія — «Дані-ФМ» 99.3, яке вже транслюється і в Інтернеті на сайті: dani-info.com. Слухайте цікаву різноманітну музику на усі смаки, інформаційні та розважальні передачі в прямому ефірі (новини, прогноз погоди, ток-шоу, пізнавальні культурні та мистецькі), а також гості в прямому ефірі.

Ми хочемо зробити місто та район найкращим для наших мешканців. Ми завжди будемо відстоювати інтереси громади та Ваші права.

Однак ми дуже, дуже потребуємо Вашої допомоги — просто увімкніть та налаштуйте Ваші радіоприймачі на хвилю 99.3 FM або слухайте нас в прямому ефірі на нашому сайті.  Ми обов’язково дослухаємось до Вашої думки та за Вашою підтримки зробимо цікаве та захоплююче радіо.  Якщо Ви бажаєте привітати близьких, друзів або просто гарних людей наберіть SMS з коротким номером 7375 зі словом Дани та текстом привітання. Ваші рідні будуть Вам вдячні! Вартість SMS — 9 грн. Якщо Ви бажаєте розкрутити свій бізнес до неймовірних висот тоді Вам до нас. Дані-медіа це РАДІО, ГАЗЕТА, САЙТ та РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО. Замов комплексну рекламу та отримай великі знижки! З нами про Вас дізнається майже вся область.

 

Телефони для довідок: (066) 27-00-730, (095) 87-55-738, (066) 285-7777.

Заздалегідь вдячні, команда «Дані-медіа».

Бережіть себе та своїх близьких.