Дієздатність амбулаторії?

26 березня увесь бомонд нашого району черговий раз різали стрічки та «піарилися» при відкритті амбулаторії, на цей раз в районі Лагеря міста Балаклія вул. Перемоги, 100.

Слід відзначити, що реконструкцію будівлі під амбулаторію загальної практики сімейної медицини виконувало Товариство з обмеженою відповідальністю «Олександр». Як повідомляє сайт balakleya-kriminalnaya.top це є улюблене підприємство нашого «керманича» району. Дане підприємство будувало славнозвісний будинок сина Масельського С.І., в якому зараз  і мешкає голова. Також серед збудованих об’єктів Балаклійського району ТОВ «Олександр» значиться реконструкція Балаклійського палацу спорту на суму 4,5 млн. грн., який і досі не працює.  Вартість реконструкції амбулаторії становить 2,934 млн. грн.

  

На сайті Балаклійської райдержадміністрації зауважено, що поважні гості привітали присутніх з урочистою подією. Багато мешканців прийшли подивитися на результати ремонту. Як повідомляють очевидці заходу відкриття, одній жінці стало зле, вона майже втратила свідомість. Здається настала зоряна година для нової амбулаторії. Ось нове устаткування, новоспечені лікарі, але жіночку «тишком, нишком» посадили до якогось легкового авто та відвезли до районної лікарні. А можливо спочатку необхідно було б надати першу допомогу?

Ось Вам практична дієздатність нової амбулаторії !

Бережіть себе та своїх близьких!

Редакція «Дані-інфо»