Довгоочікуваний спектакль «Майстер і Маргарита», а також вистава для усієї сімї «Попелюшка» в м. Балаклія

мастер и маргарита

Немає нічого більш очікуваного, ніж спектакль Майстер і Маргарита. І кожен глядач мимоволі задає питання: як воно буде?

Театр ім. Булгакова представляє абсолютно нову редакцію Великого майстра, де глядач не буде задихатися від нафталіну старовини і примітивного образу героя.

Блискучий текст роману волею майстерності акторів і режисера пропалює свідомість глядача, підбиваючи до невідомого відкриттям. Цей спектакль — тріумф сцени, насичений іскрометною фантазією, всепроникною музики і яскравою театральністю. Люди живуть своїм життям, отримуючи від життя все, зраджуючи друзів, змінюючи почуття на благо. Тим, хто мислить інакше і вірить в любов, немає місця в цьому світі. Але чи допоможе їм Бог в пошуках істини, або доведеться звернеться до іншої сили? Ця історія про Велику любові, здатної на все.
Вистава Попелюшка

Усі маленькі дівчатка, яким читають казку «Попелюшка», мріють бути схожими на головну героїню. Мораль казки : доброта, скромність, чуйність, всепрощення і працьовитість це ті риси, які повинна мати дівчинка, щоб з часом вийти заміж за принца.

Казка вчить прощати близьким людям їх проступки, а не платити тією ж монетою і зайвий раз ні на що не скаржитися. Це казка про Добро і Зло, про справедливе Диво і людське щастя, яка набула головна героїня. У цій історії показані різні персонажі, які так чи інакше зіграли свою роль у долі Попелюшки.Незважаючи на усі негаразди і випробування, дівчина не зневірялася навіть в найбезнадійніших ситуаціях! Як відомо, старання і праця ведуть до щастя. Тому казка закінчується щасливим кінцем, залишаючи у глядача світлий слід в душі, даруючи надію і бажання здійснювати тільки добрі вчинки.


Вистави пройдуть в РДК за адресою пл. Ростовцева 14

Ціна білетів на «Майстер та Маргарита. Євангеліє від Іуда» від 120 до 200 грн. — 7 грудня в 18.00
Ціна білетів на дитячу вистава «Попелюшка» від 50 до 70 грн. — 7 грудня в 16.00

Телефон для справок 099 917 74 45

«На правах рекламы»