Голова податкової Києва намагався всучити $6 млн керівництву НАБУ і САП та поплатився за хабар

Під час передачі хабара затримано три людини

   

У п’ятницю, 12 червня, співробітники Національного антикорупційного бюро України затримали першого заступника начальника Головного управління Державної податкової служби міста Києва Миколи Ільяшенка.

На сторінці відомства у Facebook повідомляється, що топ-чиновник попався на отриманні неправомірної вигоди. Загальна сума хабара становить 6 мільйонів доларів.

В Національному антикорупційному бюро уточнили, що під час передачі хабара затримано три людини. Неправомірну вигоду намагалися дати керівництву НАБУ і САП.

«Тільки детективи НАБУ при процесуальному керівництві Спеціалізованої антикорупційної прокуратури задокументували факт надання колишнім високопоставленим чиновником попередньої влади за посередництва його «правої руки», чиновника Управління ГФС в Києві та інших осіб, неправомірної вигоди керівництву НАБУ і керівнику САП за прийняття рішення про припинення кримінальної справи, в якій зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України. Вилучено 6 млн дол. США», – йдеться у повідомленні.

Детективи бюро проводять слідчі дії. Попередньо дії правопорушників кваліфіковано за ч. 4 ст. 369 КК України (Надання неправомірної вигоди посадовій особі).

Автор: Znaj.ua