″Нехай працює до кінця″,- слуги народу готують Вакарчуку неприємний ″сюрприз″

   

Святославу Вакарчуку можуть не дати вийти з Ради і заставити його працювати до кінця каденції.

У фракції «Слуга народу» можуть не підтримати складання депутатського мандата Вакарчуком. Деякі депутати вже виступили з відповідними заявами. Вони проти відходу Вакарчука з парламенту і вважають, що він зі своєю фракцією «Голос» повинен допрацювати до кінця каденції.

Так, зокрема нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що не підтримає заяву Вакарчука про складання мандата і закликав своїх колег вчинити так само.

Качура пояснив свою позицію:

«Ми з колегою сперечалися — Вакарчук здасть мандат до вересня або після? Сьогодні я виграв пляшку. По правді, рішення Вакарчука очікувано і зрозуміло. Святослав в парламенті був явно не на своєму місці. Він мучився в сесійній залі, на ефірах і коли доводилося коментувати політичні теми. з самого початку все прекрасно розуміли — він на своєму рейтингу заведе фракцію в парламент і піде. Ми цю історію бачили вже один раз. Сьогодні вона повторилася знову. Я буду голосувати проти того, щоб відпускати Вакарчука з Ради. і закликаю своїх колег натиснути червону кнопку. Оскільки народ довірив йому завести депутатську фракцію «Голос», то нехай працює до кінця каденції «, — написав він у Telegram.

Качуру підтримав його колега по фракції Богдан Яременко.

«Я проголосую проти складання депутатських повноважень Святославом Вакарчуком. Обрався — працюй», — написав він у Facebook.

Автор: Znaj.ua