Правоохоронці перекрили канал постачання контрафактних тютюнових виробів у Харківську область

Налагодив незаконну активність мешканець міста Сєверодонецьк Луганської області. Загальний підсумок вилученого товару складає понад 400 000 гривен. Про це розповіли в прес-службі ГУ Національної поліції в Харківській області.

Правоохоронці встановили, що злочинець налагодив магістраль поставки протиправно вироблених підакцизних товарів — контрафактних тютюнових виробів, в різні регіони України, в тому числі в Харківську область, де вони реалізовувалися в торгових майданчиках міста.

  

В ході проведених заходів було встановлено місця зберігання протівозакооно виготовлених підакцизних товарів, орендовані для підставних осіб, встановлені канали поставок і основні замовники злочинної діяльності — покупці незаконно виготовлених підакцизних товарів.

У постанові суду правоохоронці провели ряд обшуків в місті Сєверодонецьк Луганської області, у період яких з незаконного обігу вилучили 10 170 пачок тютюнових виробів, 246 100 гривень і 3700 доларів США. В рамках кримінального провадження призначено низку експертиз, згодом проведення яких буде вирішена задача щодо повідомлення про підозру.