«Харківська Каса Взаємодопомоги» — кредитна спілка для людей

Сьогодні багато говорять про «плюси» та «мінуси» кредитування, і доводи кожної зі сторін можна вважати вірними. Проте, експерти-фінансисти радять не лякатися кредитів, а лише правильно розрахувати свої можливості та знайти кредитну установу. Умови кредитування якої прозорі, а процентні ставки доступні вашому сімейному бюджету. Як раз таким фінансовим партнером тисячі мешканців Харківської області вважають саме кредитну спілку «Харківська Каса Взаємодопомоги» (КС «ХКВД»).

Кредитні спілки — це соціальне явище, котре з’явилося багато років тому. Наразі, кредитні спілки працюють більш, ніж у 100 країнах світу та об’єднують мільйони жителів планети. В Україні кредитний кооперативний рух набув особливого поширення у кінці 19 – поч. 20 століття, але згоді занепав під час радянської влади та почав відтворюватися після незалежності України у 1991 році.

Так що ж таке кредитна спілка? Це об’єднання громадян на засадах кооперації з метою взаємокредитування для задоволення потреб учасників спілки. Діяльність кредитних спілок регулюється окремим законом України «Про кредитні спілки» від 20.12.2001 року, розпорядженнями Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та іншими нормативно-правовими актами. Кредитна спілка є юридичною особою з відповідною реєстрацією, а діяльність із залучення депозитів та надання кредитів підлягає ліцензуванню. Наявність відповідних свідоцтв, витягів та ліцензій свідчить про те, що ви завітали до справжньої кредитної спілки.

Кредитна спилка

Недаремно одне з гасел кредитної кооперації є вислів «Свій до свого по своє», бо в цьому уся природа діяльності спілки. Деякі члени спілки зберігають свої грошові заощадження у вигляді пайових внесків або депозитів, отримуючи за це плату у вигляді процентів, а інші їх використовують як кредитними ресурси, сплачуючи проценти вже в кредитній спілці. В цьому випадку спілка виконує наступні функції: посередницьку, ощадну, кредитну. Окрім цього, кредитна спілка виконує й соціальну функцію, надаючи доступ до фінансових інструментів незаможним та мешканцям сільської місцевості.

Чим кредитна спілка відрізняється від банків та ломбардів? Назвемо основні специфічні властивості спілок:

  • Метою кредитної спілки є не отримання прибутку (як, наприклад, для банків), а задоволення потреб членів спілки шляхом накопичення та перерозподілу грошових коштів;
  • щоб скористатися послугами спілки, необхідно написати заяву про вступ до її членів та сплатити разові вступні та членські внески (в КС «ХКВД» — 50 грн);
  • кредитна спілка об’єднує мешканців одного району (області) або працівників одного підприємства, членів профспілки (КС «ХКВД» співпрацює з тими, хто проживає на території Харківської області);
  • основні послуги членам спілки – кредит і депозит. Умови кредитування та оформлення депозитів прозорі та зрозумілі, відсутні комісійні платежі за різноманітні та різні непотрібні послуги. При цьому плата за користування кредитом у спілках, зазвичай, менша ніж у банках і тим більше ломбардах, а процентні ставки по депозитах вище середніх;
  • кредитні спілки більш гнучкі до змін на фінансовому ринку країни, практикують індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта.

День народження КС «Харківська Каса Взаємодопомоги» 21 квітня 1999 р. З того часу спілка завоювала довіру та прихильність громадян-членів спілки, як позичальників, так і вкладників; засобів масової інформації та органів місцевого самоврядування.

Сьогодні КС «ХКВД» входить у десятку українських спілок-лідерів за сумами активів, наданих кредитів, залучених депозитів та кількістю членів спілки. Взаємодовіра між нашою установою та постійними членами спілки дозволяє утримувати дуже низький рівень прострочення за кредитами та своєчасно повертати депозити.

Лого спилки

Поступове розширення мережі відділень КС «ХКВД» призвело до відкриття в кінці 2011 року відділення у м. Балаклія. Привітливі та кваліфіковані працівники нададуть консультацію, розрахують суму платежу та вартість кредиту, прислухаються до індивідуальних побажань кожного клієнта. Саме тому ми маємо своїх «постійних» клієнтів, а кредитний портфель за останній рік збільшився вдвічі при повній відсутності прострочення за кредитами. Інформація «з вуст до вуст» є найефективнішою рекламою і, виходячи з відгуків клієнтів, кредитна спілка «Харківська Каса Взаємодопомоги» справді є спілкою людей та працює для них.

Запрошуємо читачів дізнатися більше про КС «ХКВД» та її послуги за адресою м. Балаклія, вул. Соборна, буд. 79

Або за телефоном (05749) 2-02-77, моб. 050-364-83-33.

КС «Харківська Каса Взаємодопомоги» щиро бажає Вам міцного здоров’я, успіхів у справах і фінансового добробуту.

Ліц. НКДРРФП сер. АВ №614997 від 21.03.2013 р.

«На правах рекламы»