Хто заважає нормальній життєдіяльності Балаклії?

   

Внаслідок проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні, Балаклійський район було приєднано до Ізюмського району з центром в місті Ізюм. В результаті цього всі комунальні підприємства опинилися в підпорядкуванні Ізюмської районної ради. Одним з них є Балаклійський Житлокомунсервіс.

З перших днів своєї каденції мер Балаклії Іван Столбовий намагається повернути Житлокомунсервіс у власність Балаклійської громади, так як підприємство обслуговує лише наше місто. Це питання було погоджено з головами Савинської та Донецької ОТГ, про що Іван Михайлович повідомив на засіданні комісії.

Питання повернення Житлокомунсервіса було винесено на розгляд депутатами Ізюмської районної ради на сесії, що відбулася 22 грудня 2020 року. Проект був одноголосно підтриманий представниками партії ОПЗЖ та Блоку Світличної. А от депутати від інших фракцій, а саме Блоку Кернеса та Слуги народу, вирішили його проігнорувати. Категорично проти виступили представники Блоку Кернеса: Панасенко Валентина, Кіпоть Роман та Решетняк Геннадій.

В результаті було прийнято рішення, перенести це питання на повторне голосування на наступній сесії, проведення якої анонсовано на 29 грудня 2020 року.

Затягування передачі підприємства несе загрозу своєчасній виплаті заробітної плати робітникам. Крім цього загострюється питання з забезпеченням нормальної життєдіяльності міста, а саме прибирання вулиць, вивіз сміття та ін.

Редакція «Дані Інфо» буде стежити за розвитком подій та інформувати читачів про тих, хто намагається завадити нормальному життю Балаклійської громади.

Бережіть себе та своїх близьких — Дані Інфо