Крім автобуса, у юних спортсменів з «Вимпела» є інша проблема

Наша редакція за зверненням батьків опублікувала статтю, що дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» придбав автобус, а дітей в ньому возити заборонено, тому що він не відповідає технічним вимогам ДСТУ 7013:2009 “Автобуси спеціалізовані для перевезення дітей”.

За наявною інформацією, вищенаведені недоліки в найближчий час будуть усунені та можливо, юних спортсменів будуть безпечно перевозити на змагання.

Але, виникає питання: «Чиїм коштом проведено додаткову комплектацію та реконструкцію автобуса?»

Чи потрібна ліцензія на перевезення дітей?

По-друге, виникає питання: «Чи потрібна ліцензія на перевезення дітей та співробітників ДЮСОК «Вимпел» та осіб з інших сторонніх організацій. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про автомобільний транспорт», — ліцензія видається на господарську діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів.

Тобто, дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» має право без ліцензії перевозити на цьому автобусі власних співробітників та дітей, які там офіційно займаються. Тому, що це не є господарською діяльністю з надання послуг.

Для перевезення інших осіб зі сторонніх організацій, а саме  дорослої команди «Цементник» та інших, ДЮСОК «Вимпел» необхідно отримати ліцензію на перевезення пасажирів.

Крім автобуса, у юних спортсменів з «Вимпела» є інша проблема

Футбольное поле — «примара»

По-третє, за зверненнями батьків футбольної команди «Вимпел», нам стало відомо, що юним футболістам заборонено грати та проводити тренування на великому футбольному полі.

Зі слів батьків газон спортивного майданчика зі штучним покриттям, який знаходиться поруч, вже зіпсований та непридатний для проведення тренувань. Та ми самі в цьому переконалися відвідавши тренування дітлахів. Синтетичний матеріал поля розірваний, травмонебезпечний, сиплеться і потрапляє в легені дітей.

Фактично, велике футбольне поле за півроку використовувалося біля 20 годин для проведення офіційних ігор ФК «Цементник», а саме 10 домашніх ігор.Батьки  скаржаться, що керівники районної адміністрації забороняють грати та тренуватися на футбольному полі.  В Балаклії люди люблять футбол та завзято підтримують ФК «Цементник». А, хіба не потрібно підтримувати молоде покоління? Чи на легіонерів гроші знайшли, а на малечу не потрібно.

Крім автобуса, у юних спортсменів з «Вимпела» є інша проблема

Чесно кажучи і велике футбольне поле знаходиться не в доброму стані, має нерівності та на теперішній час воно схоже на пасовище голубів, які вигризають ділянки трави.Так чому ж не дозволити юним футболістам грати, а не тішити власне зарозуміння керівникам  району. Ми знаємо, що керівництво району слідкує за нашими публікаціями та хочемо донести думку Балаклійського суспільства  до них.

Тому, ми звертаємося і просимо Вас надати власну думку з наступного питання:  

«Як Ви вважаєте, чи потрібно дозволити юним футболістам грати на великому футбольному полі, чи ні?»

  • Так (81%, 39 Голосов)
  • Ні (19%, 9 Голосов)

Всього учасників: 48

Загрузка ... Загрузка ...

Редакція газети «Дані-інфо».