МИ ХАЗЯЙНУЄМО ТАМ, ДЕ ЖИВЕМО!

«Наибольшая опасность для большинства из нас кроется не в том,

что мы стремимся к слишком высоким целям и не достигаем их,

а в том, что мы ставим перед собой слишком низкие цели и добиваемся своего.»

 Микеланджело Буонарроти

  людиы

За таким гаслом, пройшло п’яте засідання громадської ради м.Балаклія при депутаті Харківської обласної ради Немикіній Л.П.

Засідання проходило в сесійній залі Балаклійської міської ради, на яке мав можливість прийти будь-який не байдужий представник громади, що дійсно вболіває за майбутнє рідного міста.На засіданні були присутні – депутат Харківської обласної ради Немикіна Л.П., міський голова Столбовий І.М., представники Балаклійської міської ради, депутати Балаклійської міської ради та найактивніші представники Балаклійської громади.

Всі учасники ради були ознайомлені про шляхи та процедуру створення домових та вуличних комітетів, а також про можливість створення ОТГ.

гр рада 11

Присутній на засіданні депутат міської ради Тризна В.О. повідомив про те, що він ініціював збір підписів депутатів ради, щодо початку  процедури створення Балаклійської ОТГ, та запропонував всім присутнім зустрітися зі своїми депутатами на ділянках, та вимагати підтримати цю ініціативу.

гр рада 22

Немикіна Людмила Петрівна повідомила про новий проект ПРООН та Європейського Союзу на Харківщині.

Проект ПРООН та Європейського Союзу на Харківщині

        Європейський Союз та програма розвитку ООН ( ПРООН) запускають дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» з метою стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Щонайменше 200 нових ОСББ буде створено та загалом близько 400 ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами в Харківській області.

         Протягом двох років проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформувати широку громадськість і місцеві громади що до нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування які він пропонує. Проект проводитимете  також серію групових консультацій для ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ, та уже створених ОСББ,  з питань пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

Щоб стати партнерами проекту, необхідно зареєструватися як діюче ОСББ, ініціативна група, що має намір створювати ОСББ чи ЖБК (житлово-будівельний кооператив), що має на меті перереєстрацію ОСББ, за посиланням houses.in.ua//registration

Наша редакція буде продовжувати слідкувати за засіданнями громадської ради та повідомляти про її хід та прийняті рішення громаду Балаклії.

 

Бережіть себе і свою землю.Редакція газети «Дані — інфо».