На Харківщині директора заводу з концерну «Укроборонпром» оштрафували за порушення державної таємниці

   

На Харківщині директора Ізюмського приладобудівного заводу, що входить до концерну «Укроборонпром», оштрафували за порушення державної таємниці.

Про це йдеться в постанові Ізюмського міськрайонного суду Харківської області.

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 1 ст. 212-2 КУпАП (порушення законодавства про державну таємницю), складений на директора державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

Згідно до матеріалів справи, 12 листопада 2020 року директор підприємства не вжив заходів щодо забезпечення охорони державної таємниці, не забезпечив контроль за охороною державної таємниці, чим скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 212-2 КУпАП.

У судове засідання директор заводу не з’явився, хоча був поінформований належним чином. Винуватість чиновника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 85 від 12.11.2020 (а.с.1-5), копією Наказу №271-К від 18.04.2019 (а.с.7) та іншими зібраними у справі доказами (а.с.6, 8-13).

Вивчивши матеріали справи, суд постановив визнати директора ДП «Ізюмський приладобудівний завод» винним у скоєнні правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності. На посадовця наклали адміністративний штраф у 510 грн.

На сайді ДП «Ізюмський приладобудівний завод» директором вказаний Сергій Філоненко.

Джерело