На Харківщині оголосили штормове попередження

За інформацією регіонального гідрометцентру, 4 січня в області очікується погіршення погодних умов.

Синоптики прогнозують хуртовини з поривами вітру до 20 метрів за секунду, ожеледицю на дорогах. Як повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій, у Харківській та ще 5 областях оголошено жовтий рівень небезпеки.

Роботу всіх служб під час снігопаду обговорили сьогодні, 2 січня, на засіданні Харківської ОДА. Розчищати дороги регіону будуть 300 спецмашин, розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг області Сергій Пляка.«У разі необхідності буде залучено техніку сільгосппідприємств. Є достатній запас піщано-сольової суміші, паливно-мастильних матеріалів», — сказав Сергій Пляка.

За словами керівника обласного управління пожежної служби, щодоби на чергування заступають майже 480 рятувальників.

«Національний університет цивільного захисту, у разі необхідності, скерує на допомогу 100 курсантів і 20 офіцерів. Навчальний центр Служби цивільного захисту — близько 30 співробітників і близько 10 одиниць спеціальної техніки, яка працює в умовах сильного обмерзання, великих заносів. Також у нас є 60 автомобілів підвищеної прохідності, 15 мобільних пунктів обігріву», — розповів Олександр Волобуєв.

Джерело: facebook