На Харківщині пошкодили агітацію кандидатів у президенти (ФОТО)

Про це повідомляє громадська мережа «Опора»

За відомостями «Опори», 15 лютого зафіксоване пошкодження білборда Євгенія Мураєва. Конструкція розміщена на проспекті Тракторобудівників, 79. Невідомі облили зображення політика фарбою.

Неподалік, на перехресті вулиці Валентинівської та проспекту Тракторобудівників, був виявлений так само облитий невідомою речовиною білборд кандидата Юрія Бойка. Зовнішня реклама інших кандидатів у президенти, що розміщена поряд, не була пошкоджена.

Окрім цього, спостерігачі виявили на вулиці Павлоградській в Лозовій білборди Юрія Бойко і Сергія Тарути, на які була наклеєна наліпка «Реклама розміщена без дозволу».

«Пошкодження агітаційних матеріалів зареєстрованих кандидатів може розглядатися як перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу, що поєднане з пошкодженням майна (ч. 2 ст. 157 ККУ). При кваліфікації зазначених діянь поліції слід звернути увагу на мету скоєння злочину. У випадку відсутності мети у винної особи щодо перешкоджання агітаційній діяльності кандидата в президенти, такі дії можуть мати ознаки хуліганства (ст. 296 ККУ)», — зазначає радник з юридичних питань «Опори» Павло Романюк.

джерело: depo ua