На Харківщині вилучили контрафактних цигарок на 1 млн грн

У Харківській області блокували канал постачання контрафактних тютюнових виробів.

За даними ДПСУ, на території Харкова та Харківської області викрили канал постачання та незаконної реалізації тютюнових контрафактних виробів.

Під час обшуків правоохоронці вилучили з обігу близько 30 тисяч пачок контрафактних сигарет на понад 1 млн грн.

  

Розпочато кримінальні провадження за ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та ст. 227 ККУ «Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції».

Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочинів, механізму протиправної діяльності та інших обставин.

сигареты орв

На Харківщині блоковано канал постачання контрафактних тютюнових виробівПід час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили з обігу близько 30 тисяч пачок контрафактних сигарет на понад 1 000 000 гривень.У ході проведення комплексу заходів з протидії розповсюдження контрафактної підакцизної продукції на території Харкова та Харківської області, за інформацією прикордонних оперативних підрозділів, викрито канал постачання та незаконної реалізації тютюнових контрафактних виробів.Спільною міжвідомчою групою у складі оперативників Східного регіонального управління ДПСУ, оперативного управління ДФСУ в Харківській області, під процесуальним керівництвом Холодногірського відділу Харківської місцевої прокуратури, проведено низку санкціонованих обшуків на складських приміщеннях однієї з логістичних компаній Харкова.За результатами обшуків правоохоронці виявили та вилучили з обігу 29,4 тис. пачок контрафактних сигарет на понад 1 млн. грн. Розпочато кримінальні провадження за ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та 227 ККУ «Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції».Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння злочинів, механізму протиправної діяльності та інших обставин.

Опубліковано Східне регіональне Управління ДПСУ Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Джерело: Депо