Начальника поліції Харківської області звільнили за фальсифікацію по справі Ярославського

Денис Монастирський, Міністр внутрішніх справ України, вранці звільнив начальника поліції Харківської області. За його коментарем у Facebook, причиною стала підозра у спробі фальсифікації у справі відносно причетності Ярославського до ДТП що спричинило смерть людини.

Звільнення Монастирський пояснив тим фактом, що до відповідальності притягнуть водія компанії DCH, якою володіє Ярославський. Слідчі Харківської області передали у прокуратуру підозру людині, що вчора з’явилася з визнанням вини у ДТП, що спричинило смерть. Хоча вже було відомо, що в момент злочину ця людина була в іншому місці. Міністр Денис Монастирський заявив:

Через спроби приховати обставини злочину, а також через свідоме надання хибної інформації слідчими передаю справу до Головного слідчого управління Нацполіції України. Там мають провести об’єктивне та повне розслідування.

Генпрокурор Ірина Венедіктова взяла слідство під особистий контроль і обіцяє, що злочин буде розслідуватися неупереджено, якісно та швидко. Вона також керуватиме розслідуванням стосовно законності дій співробітників Нацполіції та прокуратури Харкова.

Вночі від правоохоронців стало відомо, що на місці ДТП було одразу два автомобілі кортежу, що зафіксували камери відеоспостереження. На допит викликали самого Ярославського, але на той час він вже покинув територію України та летів у Лондон. Тому правоохоронцями було проведено обшуки в нього вдома, в готелі та на роботі.

Нагадаємо, що вчора водій компанії DCH, заснованої Ярославським, прийшов з адвокатом у поліцію. Там він зізнався, що знаходився за кермом Mercedes-Benz G63 на момент ДТП. За його словами, він гадав що збив тварину, тому не зупинився і продовжив рух. Йому повідомили про підозру за статтями 135 ч.3 та 286 ч.2. В ході слідства було встановлено, що ці слова хибні, бо він знаходився на той час в іншому місці.

Особу загиблого досі не встановлено. Правоохоронні органи просять звертатися до них усіх, хто може допомогти встановити особу, загиблу під час аварії.