Написані зміни по процедурі розмитнення «Євроблях»

Вартість «євроблях» пропонують визначати на основі платіжних документів власника

В Україні розмитнили першу тисячу «євроблях»

Процедура розмитнення привезених до України автомобілів на іноземній реєстрації може бути підкорегована задля пришвидшення процесу оформлення.

Про це у своєму Facebook повідомила народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

У разі ухвалення, проблеми коригування митними органами вартості транспортних засобів будуть вирішені. Саме втручання в методику визначення митної вартості призвело до величезних черг і перепон для автовласників.

Якщо Уряд схвалить зміни, митна вартість не буде корегуватися після надання відповідних платіжних документів або договору купівлі-продажу, або копії митних декларацій країни відправлення.Якщо документів не буде надано, митник може перевірити вартість автівки на основі аналогічної моделі в країні останньої реєстрації авто.

«У разі якщо вартість авто, щодо якого здійснюється митне оформлення, дорівнює або є вищою за нижню межу діапазону вартості аналогічного транспортного засобу без ПДВ, заявлена митна вартість не коригуватиметься. Якщо нижчою – митна вартість авто встановлюватиметься не вище рівня нижньої межі такого діапазону», — повідомила Южаніна.

Народний депутат пригрозила виконавчим службам відповідальністю, якщо буде невиконання закону та саботаж, а саме додаткові вимоги або завищена вартість брокерських послуг.

Зміни розроблялись за участю Міністерства фінансів України.

Джерело: ТСН