Нарешті достукалися…

16.01.2019 року в селі Борщівка громадою села було ініційовано слухання з питань безпосередній близькості утилізації боєприпасів, які не вибухнули після пожежі на ВЧ — А1352. На громадські слухання були запрошені представники військової частини, голова Балаклійської РДА Масельський С.І. та інші посадові особи. Нашу редакцію також було запрошено на цю подію.

Але, як було встановлено нами пізніше, громадські заслуховування не відбулися.

Вже не один рік мешканці с. Борщівка страждають через близькість до військового полігону де постійно проводяться вибухи. Через що від вибухової хвилі тріскаються будинки, обсипається штукатурка та відповідно псується житло.В ході зустрічі з сільським головою та мешканцями села нам розповіли, що голова РДА Масельський С.І., домовився з керівництвом ВЧ про тимчасове припинення утилізації боєприпасів на Борщівському полігоні взимку.

Як кажуть, не пройшло й року, не обсипалися уся штукатурка на сільських хатах, і сталася радісна подія для мешканців села, а саме взимку не буде вибухів. Як нам відомо, вже пройшло кілька десятків сільських зборів з цього питання і тільки зараз було досягнуто якихсь позитивних зрушень для мешканців села. Мешканці села кажуть: «Ми не знаємо чи хвалити, чи лаяти керівництво РДА, але побачимо, що буде надалі».

 

Бережіть себе і своїх рідних.

Редакція газети «Дані-інфо».