Нова ціна на газ, що це?

«Ціна на газ з 1 листопада збільшиться тільки на 23,5 %. А ні на 60%. Це те, що нам вдалося, неймовірними зусиллями, досягти в результаті цих переговорів» — Прем’єр-міністр України В. Гройсман.

Проти, так званих «досягнень», 24 жовтня 2018 року в Балаклії, біля будівлі Балаклійської РДА, мешканці міста вийшли на мирний протест.

Балаклійці збурені непомірним для населення зростанням цін на газ, що неминуче призведе до зростання тарифів на всі комунальні послуги, здороження харчових продуктів та життя в цілому. Зі слів протестуючих, це призведе до ще більшого зубожіння населення України.

Мітингарі ініціювали збір підписів під зверненням до Президента України  Порошенко П.О., щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. За лічені хвилини під зверненням почали підписуватися десятки людей.

Митинг

Не зважаючи на заклики протестувальників, щоб їх підтримала місцева влада, ні хто, з провладних кабінетів Балаклійської РДА, ні тощо не підтримав вимоги  мешканців свого міста, а навіть не вийшов поспілкуватися з мітингарями, залишивши громаду на одинці зі своїми проблемами та біллю.

За час проведення мирного зібрання, під зверненням було зібрано сотні підписів.

Одночасно з мирною акцією, проходило засідання сесії Балаклійської районної ради, на якій також було винесено питання, щодо підтримки вказаного звернення депутатами, але ініціативи громади не були підтримані. Про це повідомила депутат Балаклійської районної ради Гижук Н.Г. на своїй сторінці в Facebook – «…депутатський корпус проігнорували вимоги виборців і не підтримали це звернення до Президента. Результати голосування: За-2, Проти-16, Утрималось-5, Не голосувало-1. За — Гижук Н.Г., Грищенко М.О. — Батьківщина. Проти — Гололобова Л.Г., Клюєв Г.Л., Літвінов О.М., Панасенко В.М., Соснова О.В., Тепанян А.М., Тищенко В.О., Чернолясова Н.В., Швід С.А., — Солідарність; Будянський М.В., Іванченко В.П., Манілова О.М., Обізна О.П., Обізний С.О., Чуприн В.В., Шевченко О.М. — Відродження. Утрималось — Богуславський В.А. — Сила людей, Костомарова К.В., Посашков М.В. — Наш край, Решетняк Н.С., Ткач Ю.В. — Солідарність, а голова Балаклійської РДА Масельський Степан Іванович зовсім не голосував. Шановні виборці робіть висновки, як депутати за яких ви голосували турбуються за Ваш добробут та рівень життя, як вони відстоюють Ваші інтереси, адже це основний обов’язок депутата будь-якого рівня…»

Документ

Документ

 Чекаємо на реакцію влади на звернення громади.

Царедворцы кричат: «Давайте нам, не считая»,
а народ: «Считайте то, что мы вам даем»
.

Мария Лещинская Королева Франции.

Бережіть себе і своїх близьких! — Редакція газети «Дані — інфо».