Обережно Шахраї — «Культурна ініціатива Балаклійщини»

Обережно «Шахраї» !

На адресу нашої редакції поступає багато звернень не тільки від мешканців міста Балаклія, а також від приватних підприємців, керівників та власників бізнесу, які здійснюють свою господарську діяльність на території Балаклійського району, щодо надходження на їх адресу не зрозумілих листів від Голови Балаклійської районної громадської організації «Культурна ініціатива Балаклійщини» Якова Воробйова.

У зазначених листах громадська організація «Культурна ініціатива Балаклійщини» просить перерахувати грошові кошти, із зазначенням конкретної суми, в розмірі від десяти до п’ятдесяти тисяч гривень на їх  розрахунковий рахунок, які надалі будуть використані на відзначення видатних дат в нашому районі які відбудуться 23 серпня 2018 року.

«Культурна ініціатива Балаклійщини» Якова Воробйова

Директором зазначеного фонду є громадянин Я. Воробйов, за сумісництвом директор Балаклійської центральної бібліотечної системи.

Однак, за повідомленням Балаклійської районної державної адміністрації, 31 липня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського, відбувся семінар — нарада на якій було розглянуто питання ремонту доріг комунальної власності, підготовки до осінньо-зимового періоду та відзначення Дня незалежності України.

Значну увагу під час наради було приділено питанню організації заходів святкування у Балаклійському районі, а саме 27 — річниці незалежності України, Дня Державного Прапора України, 95 – річниці утворення Балаклійського району та 355 — річниці заснування міста Балаклія.

«В умовах фінансової децентралізації ми маємо значний фінансовий ресурс, щоб відсвяткувати на належному рівні визначні свята як для нашої держави, так і для Балаклійського району. Окрім вирішення поточних питань, наше завдання полягає у збережені та примноженні традицій і звичаїв як Балаклійщини, так і України в цілому», — наголосив на початку наради Степан Масельський.

http://balakliya-rda.gov.ua/…/5468-remont-dorig-komunalnoji…

Таким чином,  за повідомленням голови адміністрації кошти на святкування визначних дат в бюджеті є.

Якщо на гачок попадуться підприємці, які отримали наведені «листи щастя», від ймовірної «шахрайської громадської організації» і перерахують гроші, то за попередніми оцінками директор Балаклійської районної бібліотеки Воробйов отримає біля десяти мільйонів гривень.

Якщо гроші в бюджеті є, навіщо тоді громадська організація вимагає кошти від підприємців?

Вказаний факт не зрозумілий нашим читачам та підприємцям, мешканцям нашої територіальної громади.

Просимо органи влади прокоментувати, чи підконтрольна вказана організація Балаклійській районній державній адміністрації ?

Чи вимагає кошти за власною ініціативою, чи за ініціативи адміністрації?

Чи це справа рук шахраїв?

Редакція газети «Дані-інфо».