Остання «диверсія» від минулої влади

Відповідно до закладеної традиції на Балаклійщині на передодні дня Незалежності керівництвом міста та району організовувались  святкові заходи, в тому числі і проведення святкового ярмарку. На який запрошувались всі, без виключення, ради Балаклійського району, які робили стилізовані виступи та прикрашали свої намети у традиційні українські орнаменти. Все це супроводжувалось виступом народних ансамблів та творчих колективів кожної сільської ради.

Також, на ярмарку сільгоспвиробники та підприємці району по пільговій вартості продавали свою продукцію.

  

Для здійснення організаційної роботи з підготовки до свят, у тому числі і ярмарку, на базі Балаклійської районної державної адміністрації створювався організаційний комітет, до функцій якого входило запрошення та погодження розташування з кожною радою та підприємцями, які бажають взяти участь у святі.

Так, і в цьому році було створено подібний комітет.

Однак, вже колишні та ще поки діючи працівники Балаклійської РДА, вирішили вшанувати пам’ять нашого «шановного голови» Степана Івановича, та зробити як це м’яко кажучи святковий ярмарок за принципом «Чим гірше — тим краще». А саме, провести його в самий ганебний спосіб, в який тільки можливо, щоб кожен мешканець та гість міста Балаклія, приїхавши додому, міг розповісти односельцям: «Такого поганого Ярмарку, як в цьому році, ще не було, нема «царя Степана Івановича» і нікому організовувати свято».

  

Наша редакція поспілкувалася з деякими керівниками рад району та вияснила, що ніхто навіть і не запрошував до участі у святкових заходах, а деяким навіть зателефонували та прямим текстом казали: «Що в цьому році Ваша участь не доречна, святкуйте у своїх селах». Це до речі стосувалося і деяких сільгоспвиробників.

Влада району і раніш не відрізнялася професійною організацією свят в місті та районі. Все робилося сторонніми «руками» та за чужий кошт, а зараз зовсім вирішила зробити «диверсію» у вигляді контрасту тоді як було за часів колишнього голови та як воно є без нього. Що це недбалість чи прояв негативного ставлення до мешканців району?

Редакція «Дані-інфо»