Отримай 700 гривень від держави за економію газу — заяви приймаються до 1 вересня

Як повідомляє teplo.gov.ua, з минулого року еквівалент монетизаціі залишився без змін, і дорівнює 150 кіловатів електроенергії, або 100 кубів газу в залежності від типу опалення.

Таким чином, всім користувачам субсидії, для отримання грошової винагороди слід звернутися до центру соціального захисту, власноруч за зразком сформувати заяву, на підставі якої має бути проведена винагорода за енергоефективність користувача.

Слідкувати за перебігом споживання в індивідуальному порядку можливо по платіжному чеку, за інформацією в постачальника типу опалення.

700 гривень від держави за економію газу - заяви приймаються до 1 вересня

Зверніть увагу!

Виплати поточного типу винагороди здійснюється лише на банківські картки. Радимо завчасно подбати про наявність відкритого рахунку на ім”я споживача. Виключенням може бути лише селищна місцевість, де виплати будуть проведені через Укрпошту.

За всі роки незалежності нашої країни такі заходи проводитимуться вже в друге. Маємо зазначити – в минулому році загальна сума користувачів, які отримали винагороду ледь не сягнула 2 мільйонів українських сімей.

Редакція Дані-Інфо