Париж підкорено! Французька преса розсипалась у хвалебних одах Зеленському

Володимир Зеленський та Емануель Макрон провели робочу зустріч у столиці Франції.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона.

Про це повідомляють ЗМІ.

  

Наразі вже відомо, що по завершенню зустрічі президент Франції Емануель Макрон залишився приємно враженим від програми та амбітних планів лідера президентської гонки в Україні.

«Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона. Лідер Французької Республіки прийняв кандидата в президенти України у своїй резиденції — Єлисейському палаці в Парижі», — сказано в повідомленні.

У свою чергу авторитетне французьке видання Le Monde зазначає, що Зеленський поспілкувався з президентом Франції в дуже теплій обстановці і що Макрон залишився приємно здивований після зустрічі з «майбутнім президентом України».

«Майбутній лідер України склав про себе дуже приємне враження. Французькі партнери залишилися задоволені після зустрічі з Володимиром Зеленським» — пише Le Monde.

  

Крім того видання наголошує, що Володимир Зеленський гідно представив свою країну та встиг поспілкуватись з партнерами про кредити міжнародним інституціям та інвестиційний клімат в Україні.

Зеленський запевнив, що всього за рік він і його команда зможуть кардинально змінити інвестиційний клімат в Україні, що дуже добре позначиться на французькому бізнесі, який готовий інвестувати в Україну.

Джерело: bbcnn