Після зимових канікул школи Харківщини перейдуть на дистанційне навчання

   

Після зимових канікул школи Харківської області працюватимуть у дистанційному режимі.

Дистанційне навчання у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області запровадять відповідно до постанови Кабінету міністрів про посилення протиепідемічних заходів на період з 8 по 24 січня 2021 року, повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

«З 25 грудня до 10 січня заклади загальної середньої освіти Харкова та області перебуватимуть на зимових канікулах. Після закінчення зимових канікул школи в районах області продовжать освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання», — повідомили в ОДА.

Щодо шкіл Харкова, рішення про організацію навчання прийматиме міськрада в січні.

«13 спеціальних шкіл обласного підпорядкування працюватимуть у звичайному режимі, оскільки запровадити дистанційне навчання у них неможливо з огляду на особливості учнів. Санаторні та спеціалізовані школи будуть навчатися дистанційно», — уточнили в ОДА.

Заклади дошкільної освіти під час січневого локдауну працюватимуть у звичайному режимі.

Професійно-технічні заклади під час локдауну також працюватимуть дистанційно.

У переважній більшості закладів вищої та фахової передвищої освіти з 19 грудня проводиться залікова та екзаменаційна сесії — дистанційно.

З 8 по 24 січня у закладах вищої освіти триватимуть екзаменаційна сесія (дистанційно) або канікули згідно з графіком навчальних планів.

Джерело