Початок покладено. В Балаклії проведено перші громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад в сел. Нафтовиків м. Балаклія.

Початок покладено. В Балаклії проведено перші громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад в сел. Нафтовиків м. Балаклія.

12.03.2019 р. о 17.00 годині в клубі селища Нафтовиків проведено перші громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад на території Балаклійської міської ради. Ми дуже вдячні мешканцям району та міста яким не байдужа доля нашої малої Батьківщини.

Децентралізація — це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування.  Нинішні райони потрібні лише чиновникам, а людям потрібні якісні послуги.

В Україні є 490 районів – це 490 районних рад, плюс 490 районних державних адміністрацій. Сьогодні, з формуванням нової, ефективної системи місцевого самоврядування базового рівня – спроможних громад, більшість повноважень і ресурсів від районів перейшли до громад. Саме громади сьогодні тягнуть лямку місцевого економічного розвитку, надання освітніх, медичних, адміністративних, комунальних послуг. Іншими словами – саме громади дбають, аби їх мешканці жили в гідних умовах. Керівникам районних рад та районних державних адміністраціях навіть не залишено честі перерізати стрічки на відкритті нових ФАПів, шкіл, дитячих садків, Центрів надання адміністративних послуг. Для чого тоді такі районні ради і районні державні адміністрації? Може, час подумати, як їх зробити ефективними?

За результатами обговорень люди одноголосно проголосували за добровільне об’єднання територіальних громад та створення Балаклійської ОТГ.

Нагадуємо Вам, що найближчі громадські обговорення пройдуть:

  • в клубі селища Лагері, м. Балаклія, вул. Перемоги, 211  – 14.03.2019р. о 17.00 год.;
  • на площі Ростовцева, м. Балаклія   – 15.03.2019р. о 16.00 год.

            Закликаємо всіх зайняти активну громадянську і принципову позицію і взяти активну участь в цьому заході для вирішення подальшої долі Балаклійщини.

 Зробимо наше життя кращим.

 Редакція «Дані-інфо»