Правда очі ріже

Шановна громада Балаклійського району, вже вкотре ми публікуємо інформацію про те, як влада намагається вплинути на діяльність нашої редакції  та змусити не публікувати викриваючи статті їх антинародної діяльності.

Так, за останній місяць керівництвом району із залученням правоохоронних та контролюючих органів, а також деяких, так званих «громадських активістів» здійснено низку спроб приборкати подання правдивої інформації нашої редакції.

Розповімо поетапно.

На протязі місяця до засновників нашої газети та сайту навідалися посадові Управління Держпраці в Харківській області та співробітники Державної фіскальної служби в Харківській області на предмет виявлення неоформлених працівників. За повідомленням джерел вказана перевірка ініційована за ініціативи керманичів району.

За фіктивною заявою здійснено перевірку Балаклійським ВП ГУНП, відносно одного із засновників, про продаж ним цигарок неповнолітнім особам.

За неодноразовим повідомленням Балаклійської РДА та так званих «Громадських діячів» міста здійснювали перевірку інспектори Державного  архітектурно-будівельного контролю, Управління Держгеокадастру на предмет будівництва майбутнього приміщення редакції нашої газети.

Крім того, неодноразово відвідували будівництво і намагалися перевірити працівники Балаклійського водоканалу та теплових мереж —  чи не використовуємо ми без їх дозволу систему опалення та водопровід.Також, за даними наших джерел окремими працівниками Балаклійської районної державної адміністрації систематично проводяться так звані бесіди із приватними підприємцями нашого району аби змусити їх не звертатися до нашої редакції та не надавати рекламу і не допомагати нам у розповсюджені нашої газети, а окремі з керівників району прямим текстом кажуть про «ворожість» нашої газети до них.

Не одноразово на адресу нашої редакції приходили листи від анонімних «писак» з погрозами зупинити нашу діяльність.

Ну це ми розуміємо, влада тисне та хоче приборкати незалежне видання, особливо на передодні виборів.

Ми і не гадали, що окремі представники «влади», якщо можливо їх так назвати можуть пасти так низько та замалювати наш рекламний банер, що розташований за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, біля Балаклійського ВП ГУНП.

Сміх  та й годі.

Громадо, як ви бачите у місцевих керманичів, мабуть закінчилися інші доводи, та вони вирішили нас повеселити на передодні новорічних свят.

Якщо ми б писали не правду у нашій газеті, чи здійснювала б влада такі кроки. Дійсно ні. Як то кажуть правда очі ріже. Читайте та робіть свої висновки.

Редакція газети «Дані-інфо».