Прогноз погоди на вихідні: синоптики прогнозують потепління

Вже з завтрашнього дня розпочнеться невелике потепління і знову прийде справжня весна

З 29 березня до України повертається тепло, на вихідних очікується до 17 градусів тепла.

  

Так, у суботу, 30 березня, в Україні очікується сонячна погода. Стовпчики термометрів у західних областях покажуть до +17 градусів, у східних — до +16 градусів.

У неділю, 31 березня, теж буде сонячно і тепло до +17 градусів. Дощів не прогнозується.

Потім з 1 квітня знову трохи похолодає на 2-5 градусів у західних областях України, а 2 квітня температура знизиться в більшості регіонів. Але вже 3-4 квітня стовпчики термометрів знову почнуть радувати українців і покажуть до +15 градусів.

  

Сьогодні вночі стовпчики термометра опустяться до мінусових позначок. Холодне повітря буде домінувати — найближчої ночі очікується 0-5 градусів морозу, а вдень тільки максимально +4 +9 градусів.

На Заході буде трохи тепліше — там термометри покажуть +6+11 градусів. Однак мокрий сніг відсунеться на Південь України.

Жителям Заходу, слід чекати невеликих дощів, але в більшості областей України буде сухо.

  

Про це повідомила завідувачка відділом кліматичних досліджень і прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

Мартазінова зазначила, що в квітні після 10 числа до 20 числа температура почне різко підніматися вище норми. Кліматолог зазначила, що температура може підніматися від 20 до 28 градусів, якщо буде сонячно і не хмарно. «Це квітень — початок травня», — сказала вона, додавши, що опади в квітні будуть мінімальними.

Джерело: Укр Медіа